DR KAROLINA KONDEJ

Specjalista chirurgii plastycznej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed).

Od 2002 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadzane są operacje naprawcze i korekcyjne blizn, zniekształceń i ubytków powłok ciała po urazach, oparzeniach i zabiegach onkologicznych oraz prowadzone jest leczenie wad rozwojowych powłok ciała ze szczególnym uwzględnieniem rozszczepów wargi i podniebienia u dzieci, leczenie nowotworów skóry oraz operacje estetyczne.

W 2009 roku obroniła pracę doktorską „Skojarzone leczenie bliznowców z użyciem metod chirurgicznych i radioterapii”, promotor prof. dr hab. n.med. Janusz Jaśkiewicz. Jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni oraz Politechniki Gdańskiej na Kierunku Inżynierii Biomedycznej. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Jest autorem i współautorem prac naukowych na temat chirurgii plastycznej oraz leczenia ran i oparzeń, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz przedstawianych na licznych międzynarodowych i krajowych zjazdach i sympozjach. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach.

Członek:

  • Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej
  • Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran
  • Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

certyfikaty